He lieve meid, gefeliciteerd met dit prachtexemplaar! Welkom op deze wereld Keese, je hebt een hele lieve mama en papa melkboer die graag jullie gids willen zijn in de rondleiding…
***zuxcht***ik ben helemaal ontroerd en zit met tranen in mijn ogen!
Van harte proficiat met dit prachtige kleine jongetje!! Wat fijn dat hij er is. Geniet er van met elkaar en natuurlijk ook voor je man en dochter van harte!!
Ooohhhh daar issie dan eindelijk. Een heusche Kees. Wat een mooierd issie. En een zoon, wat ik al voorspeld had. Alleen jammer dat ik er één dagje naast zat.
Jemig dan heb je écht op je bevallingsdag nog gewerkt. Ik ben uiteraard net als de rest reuze benieuwd naar de naam en naar je bevallingsverslag.
Heel veel geluk met jullie zoon! Hoe vindt Kobus haar broertje?
Van harte gefeliciteerd met de geboorte van een prachtig mooi jongetje. Dit was het wachten wel waard! Hoop dat alles met moeder en kind goed is.
Geniet ervan samen met je man en je dochter, Wat vindt Kobus van haar broertje?
Als we nu zondag geen kampioen worden dan weet ik het niet meer! Van harte gefeliciteerd met de kleine melkboer te zeggen ons aller Keesje Knuffels van de Barrreltjes
Aaaahhhhh, wat een droppie!!! Gefeliciteerd!!! Welkom Keesje!!
Heeft een hobbelpaadje geholpen?
Geniet van de kleine en ik hoop dat het een geweldige (kan dat??) bevalling is geweest.
Woehaaa! Daar is-tie dan, een échte Kees, dé broer van Kobus… wauwie!
Wat een prachtventje!
Ontzettend gefeliciteerd met deze mooie aanwinst! Fijn wennen aan elkaar en genieten maar!
YES daar is ie dan eindelijk, lang naar uitgekeken.
Gefeliciteerd mama, papa en Kobus !
Hoe vind Kobus hem?
Oh ik wil alles weten
Wat een poepie !!!!
xxx
Gefeliciteerd, wat een mooie jongen. Het duurt dan wel wat langer maar je krijgt dan wel heel moois. Het zit dus niet helemaal in de naam ik blijf het record wel houden. En is Kobus wat blij met haar broer?. Groetjes Cisca uit Servie
Oh, wat een geweldig nieuws. Van harte gefeliciteerd met Keesje met p.iemeltje! Dat wordt dus een Bert of een Wesley, kan gewoon niet anders.
Lieve Cisca, melkboer en Kobus: super gefeliciteerd. Geniet van deze speciale dagen!!!
En kleine man, dat je net zo blij zult zijn, als je welkom bent!
Oh, enne, geen raadsellogjes over de naam aub. Zet hem er maar gewoon neer met puntjes ertussen of zo. Anders ga ik wel een heel vreemde felicitatiekaart schrijven straks.
Wat een schatje, wat een mooi menneke! Van harte gefeliciteerd met jullie zoon! Veel plezier gewenst met z´n viertjes en laat het grote genieten maar beginnen!!!
Hoi Melkboer en Cisca,
Gefeliciteerd met het mooie resultaat van jullie werk. Je had het echt goed gegokt met de naam. Kobus heeft er een broertje bij. Keesje zal vast wel een grote KEES worden met de altijd behulpzame Melkboer in de buurt!
Wow, dit is het mooiste Keesje dat ik ooit gezien heb! En het liefste en het prachtigste. Ik zou hem zo (voorzichtig) uit je armen willen trekken om even te ruiken, te voelen, te zien hoe mooi dit Keesje precies is. Gefeliciteerd met dit wondertje!!!
Geweldig meid!! Goed gedaan met die Keesje, maar ook met die Kobus en met die melkboer!! Geniet revan en we horen het verhaal wel……..
Wat een prachtig kind…….
ook van ons heel hartelijk gefeliciteerd met deze mooie jongen. we wensen jullie alle geluk en plezier toe mét en ván elkaar !! vanaf nu met z’n vieren, dat klinkt goed !
We hebben een K, we hebben een E, we hebben nog een E, we hebben een S, we hebben een J, we hebben nog een E, we hebben een KEESJE!! En nog een mooie ook. Gefeliciteerd!
Zo ongelofelijk mooi,schattig,perfect gewoon!
Een héle dikke proficiat aan jou Ciska omdat je het toch maar geweldig weer gedaan hebt,zo een prachtig kindje ter wereld brengen.
Proficiat aan je melkboer,waarschijnlijk trotse papa en ja die heeft ook hard z’n best gedaan:)
Proficiat aan Kobus,die is nu lekker in één klap grote zus!En vooral,WELKOM KEESJE,WE WENSEN JE VEEL LIEFDE EN VREUGDE TOE IN JE LANGE LEVEN!
Daar issie dan!! Wat een prachtig mannetje, knap geboetseerd hoor!
Dikke dikke proficiat voor jullie! Geniet maar met volle teugen van jullie volmaakte gezin!
aahhhhhh, wat een scheetige Keesje! Ik had het goed, een jongen! Maar ja, de rest niet, dus dat schiet niet echt op… Mijn eierstokken gaan er spontaan van rammelen, ook zo’n leuke uitdrukking.
Geniet, geniet, geniet en de rest komt allemaal wel…
liefs Coralie
Jee, wat een mooi babytje, nou dan kun je alvast morgen wat relaxder naar de finale kijken die Nederland natuurlijk gaat winnen, dubbel feest. En eindelijk gaan genieten van je verlof, want van je pre verlof heb je niet veel meegemaakt!
O, wat een mooi kereltje! Lief zeg en zo klein; als je onze peutertjes er dan naast zet… Geniet lekker van je kleine mannetje, Kobus en de melkboer en ook hier natuurlijk van harte gefeliciteerd met jullie zoon en broetje (ik wist wel dat het een jongen zou zijn: jeej, voor het eerst dat ik dat een keer goed voorspel ).
Nijmegen, maar sinds 2006 Pennsylvania, Verenigde Staten
Vrouw van de melkboer
Moeder van Kobus (sept. 2008), het allerliefste meisje van Nederland en Amerika , en Keesje (juli 2010), het allerliefste kereltje van Nederland en Amerika
Werkneemster van de provincie
Heimwee naar yokidrink, skeeleren over de dijk, fietsen en mijn lieve vriendinnetjes
Alle teksten en foto's op deze weblog zijn auteursrechtelijk beschermd.
In normale taal betekent dat, dat u hier dus niet zomaar van alles kunt overnemen. Want dat mag niet. En dan klaag ik u aan. Want zo doen we dat. Hier in Amerika.
op 7 July 2010 om 12:28
http://memyfabrics.blogspot,com
Gefeliciteerd! Welkom op de wereld, Keesje!
op 7 July 2010 om 12:29
http://levenmetmijnlijf.web-log.nl
Oooooh! Wat een mooi kindeke! *smelt weg* Gefeliciteerd Cisca, Kobus en Melkboer! Geniet van jullie zoon / kleine broertje.
(Mooie gelegenheid om voor de 1e keer hier te reageren lijkt me zo
)
op 7 July 2010 om 12:29
Wauwie, wat een mooie vent is Keesje! Gefeliciteerd jullie allemaal!
op 7 July 2010 om 12:30
http://www.luckylane4.blogspot.com
Wow, prachtig! Gefeliciteerd. Dat heb je toch maar weer goed gedaan!
op 7 July 2010 om 12:33
Wauw! Wat een lekker jochie!
Van harte gefeliciteerd! We horen vast nog wel van wat en hoe er aan vooraf ging!!!!
Succes voor nu!!!
op 7 July 2010 om 12:34
http://cooldaddy.web-log.nl
Gefeliciteerd! Welkom Keesje, net op tijd om te zien dat jouw vaderland wereldkampioen wordt!!! Beetje optimistisch blijven hè!
Geniet ervan!
op 7 July 2010 om 12:35
http://www.huizesteen.blogspot.com
Joehoe en daar is eindelijk Keesje !! Gefeliciteerd met jullie zoon en broertje !! Heel veel geluk toegewenst !
op 7 July 2010 om 12:38
http://tjongejongens.web-log.nl
Wauw!
Wat een mooi mannetje!
Gefeliciteerd en geniet van jullie kraamtijd!
op 7 July 2010 om 12:38
http://www.rizzegthaarding.blogspot.com
jaaa daar is ie dan eindelijk!!!
nu natuurlijk wel reuze nieuwsgierig naar de naam
En nog geen half uur geleden zat ik nog je update nummer 3 te lezen.. en nu hoppaa gewoon een kersvers babietje.. hoera!
Gefeliciteerd met jullie zoon en broertje!
op 7 July 2010 om 12:40
http://www.ikbenzara.blogspot.com
Gefeliciteerd!!! Eindelijk! Maar hij was het wachten wel waard zo te zien… Wat een mooi baby’tje zeg!
op 7 July 2010 om 12:42
Van harte gefeliciteerd! Een echt Keesje! Wat leuk!
op 7 July 2010 om 12:50
http://www.nienuh.nl
HOERA!!! Lang verwacht en toch gekomen! Enjoy!
op 7 July 2010 om 12:58
Hieperdepiep Hoera!!! Van harte gefeliciteerd!!!
op 7 July 2010 om 13:03
http://www.meesenlieve.com
Van harte gefeliciteerd met jullie Kees! Exact 65 jaar jonger dan mijn lieve vader!
op 7 July 2010 om 13:04
http://ievie.web-log.nl
ahw! Gefeliciteerd!
op 7 July 2010 om 13:10
http://www.hutsefluts.wordpress.com
Wauw! En een hele dag te vroeg geloof ik, ik meende dat ik 7 juli had gezegd! Maar geen probleem hoor, ik vergeef het je. Gefeliciteerd!
op 7 July 2010 om 13:16
N jongetje!!! N jongetje!!!!
Van harte gefeliciteerd met jullie zoontje en broertje!!!!!
Dikke kus en liefs
op 7 July 2010 om 13:20
http://repelslog.blogspot.com
He lieve meid, gefeliciteerd met dit prachtexemplaar! Welkom op deze wereld Keese, je hebt een hele lieve mama en papa melkboer die graag jullie gids willen zijn in de rondleiding…
***zuxcht***ik ben helemaal ontroerd en zit met tranen in mijn ogen!
Gefeliciteerd lieve Cisca!!!!
op 7 July 2010 om 13:24
http://www.kidsvaessen.punt.nl
GEFELICITEERD!
Wat een hartstikke mooi manneke.
Geniet met volle teugen van dit nieuw wondertje.
Hij zal vast en zeker een prachtnaam gekregen hebben net als zijn zus!
Hoe gaat het mat moeders en vaders? Hoe verliep de bevalling? Weer net zo soepel als bij Kobus?
Nogmaals van harte gefeliciteerd!
op 7 July 2010 om 13:29
http://www.ikbenzara.blogspot.com
Trouwens… die tip van die vuvuzela op je buik, heeft die dus toch geholpen?
Je hebt Kees er in no-time uitgep.oept zeg!
op 7 July 2010 om 13:33
Jaaaaaaaaa, daar is ie dan, julians nieuwe beste vriend! Gefeliciteerd!!!
op 7 July 2010 om 13:40
http://natasjavertelt.blogspot.com
Hoera. En daar is Keesje! Man, wat een heerlijk ventje, die heb je prachtig afgebakken! En wat heerlijk dat alles goed is gegaan.
GEFELICITEERD CISCA, MELKBOER EN KOBUS!!
op 7 July 2010 om 13:40
http://natasjavertelt.blogspot.com
En ik zat er maar twee dagen naast
!
op 7 July 2010 om 13:42
http://doorgaatervoor.punt.nl
Van harte proficiat met dit prachtige kleine jongetje!! Wat fijn dat hij er is. Geniet er van met elkaar en natuurlijk ook voor je man en dochter van harte!!
op 7 July 2010 om 13:42
http://expecting.punt.nl
ohhhhhhhhh een jongetjesbaby!!! gefeliciteerd!!
op 7 July 2010 om 13:53
Ooohhhh daar issie dan eindelijk. Een heusche Kees. Wat een mooierd issie. En een zoon, wat ik al voorspeld had. Alleen jammer dat ik er één dagje naast zat.
Jemig dan heb je écht op je bevallingsdag nog gewerkt. Ik ben uiteraard net als de rest reuze benieuwd naar de naam en naar je bevallingsverslag.
Heel veel geluk met jullie zoon! Hoe vindt Kobus haar broertje?
op 7 July 2010 om 13:54
http://levenmetliv.blogspot.com
Ooooh, baby, en jongen enzo, en helemaal compleet en suuuuhuuuuperschattig, en proficiat!
op 7 July 2010 om 13:56
gefeliciteerd met Keesje!!! hoop dat alles goed met jullie is. geniet ervan en straks weer een raadsellogje voor de naam?
op 7 July 2010 om 14:03
http://oontje.blogspot.com
O, zo lief! Gefeliciteerd met jullie Keesje!
op 7 July 2010 om 14:04
Hoogste tijd om te ontlurken hiervoor!
Van harte gefeliciteerd met jullie prachtige zoon en broertje! Een hele mooie kraamtijd samen toegewenst!
op 7 July 2010 om 14:05
Van harte gefeliciteerd! Wat een mooi kindje, zeg! Geniet er maar van (maar we wachten natuurlijk wel op je bevallingsverslag).
op 7 July 2010 om 14:09
Van harte gefeliciteerd met de geboorte van een prachtig mooi jongetje. Dit was het wachten wel waard! Hoop dat alles met moeder en kind goed is.
Geniet ervan samen met je man en je dochter, Wat vindt Kobus van haar broertje?
op 7 July 2010 om 14:14
http://wondelgijn.web-log.nl
Droppie, droppie, droppie!! Goed gedaan, mams! (en paps!) Proficiat met jullie zoon!!!
op 7 July 2010 om 14:15
http://www.barreltje.web-log.nl
Als we nu zondag geen kampioen worden dan weet ik het niet meer! Van harte gefeliciteerd met de kleine melkboer te zeggen ons aller Keesje Knuffels van de Barrreltjes
op 7 July 2010 om 14:17
http://jelleke.punt.nl/
Aaaahhhhh, wat een droppie!!! Gefeliciteerd!!! Welkom Keesje!!
Heeft een hobbelpaadje geholpen?
Geniet van de kleine en ik hoop dat het een geweldige (kan dat??) bevalling is geweest.
op 7 July 2010 om 14:23
Volgens mij zo vanuit je werk, net niet in de rust…, maar gelukkig wel voor
))
zondag!
Ontzettend gefeliciteerd met jullie zoon!
op 7 July 2010 om 14:28
http://heremetijd.blogspot.com
Och, wat een mooi mannetje! Van harte!!!
op 7 July 2010 om 14:30
http://mamarije.blogspot.com
Woehaaa! Daar is-tie dan, een échte Kees, dé broer van Kobus… wauwie!
Wat een prachtventje!
Ontzettend gefeliciteerd met deze mooie aanwinst! Fijn wennen aan elkaar en genieten maar!
op 7 July 2010 om 14:36
http://www.helenevanloon.web-log.nl
Wow, gefeliciteerd! Wat een prachtig kereltje. Wat zal je trots zijn. En de melkboer. En Kobus!
op 7 July 2010 om 14:37
http://www.wieisfloor.blogspot.com
YES daar is ie dan eindelijk, lang naar uitgekeken.
Gefeliciteerd mama, papa en Kobus !
Hoe vind Kobus hem?
Oh ik wil alles weten
Wat een poepie !!!!
xxx
op 7 July 2010 om 14:37
http://kleinkikkertje.blogspot.com
Ja, hij is er!!! Supergefeliciteerd! Geniet, geniet!
Ben nu al benieuwd naar de bevalling. Want dit was toch je eerste vrije dag? Goeie planning!
op 7 July 2010 om 14:40
http://www.miekuh.nl/blog
WAUW! Wat een mooi knulletje! Gefeliciteerd!
op 7 July 2010 om 14:42
http://www.laladieda.punt.nl
Wow! Wat een lekker ding! Gefeliciteerd!
op 7 July 2010 om 14:49
http://www.maandagdaandag.blogspot.com
Jaaaaaa, daar is hij!!! Dikke proficiat met jullie mooie kindje!! Heel veel geluk samen!!
op 7 July 2010 om 14:54
Gefeliciteerd, wat een mooie jongen. Het duurt dan wel wat langer maar je krijgt dan wel heel moois. Het zit dus niet helemaal in de naam ik blijf het record wel houden. En is Kobus wat blij met haar broer?. Groetjes Cisca uit Servie
op 7 July 2010 om 14:54
http://koenenmarion.blogspot.com
Van elk eentje, wat leuk. Gefeliciteerd!
op 7 July 2010 om 14:54
Wat een dotje, gefeliciteerd en dat jullie maar flink gaan genieten van de nieuwe wereldburger.
Bijna (!!!!) spijt dat ik van de leg af ben
op 7 July 2010 om 14:56
Wat een mooierd! Gefeliciteerd!!
op 7 July 2010 om 15:02
http://www.toaske.web-log.nl
Oh, wat een geweldig nieuws. Van harte gefeliciteerd met Keesje met p.iemeltje! Dat wordt dus een Bert of een Wesley, kan gewoon niet anders.
Lieve Cisca, melkboer en Kobus: super gefeliciteerd. Geniet van deze speciale dagen!!!
En kleine man, dat je net zo blij zult zijn, als je welkom bent!
Oh, enne, geen raadsellogjes over de naam aub. Zet hem er maar gewoon neer met puntjes ertussen of zo. Anders ga ik wel een heel vreemde felicitatiekaart schrijven straks.
op 7 July 2010 om 15:11
http://novylooptover.blogspot.com
Oooh. Hoe kan dit nou ineens zo snel????
Gefeliciteerd!!!
Woei.
Ben dr helemaal wopsig van.
op 7 July 2010 om 15:14
http://just-me-a-dutch-girl.blogspot.com/
ACH wat een moppie ♥ Wat een lief KEESJE
Gefeliciteerd, Ciska, Melkboer en Kobus met zoon en broertje.
op 7 July 2010 om 15:21
http://ophetplatteland.blogspot.com
Joehoe, een jongen!
Gefeliciteerd. En hoewel ik de 9de had gezegd, mooi geregeld voor de finale.
Geniet!!
op 7 July 2010 om 15:24
Hoera, Keesje is een Kees geworden
Van harte gefeliciteerd met jullie kleine man en Kobus met haar broertje! Geniet ervan want bij een 2e lijkt alles nog net even iets sneller te gaan
op 7 July 2010 om 15:25
http://www.quirijne.nl
Super! Weliswaar twee dagen te laat, (ik gokte 4 juli) maar natuurlijk van harte gefeliciteerd!!! Een echte Kees dus
op 7 July 2010 om 15:34
http://www.johanenfrancis.punt.nl
Wat een schatje, wat een mooi menneke! Van harte gefeliciteerd met jullie zoon! Veel plezier gewenst met z´n viertjes en laat het grote genieten maar beginnen!!!
op 7 July 2010 om 15:38
Gefeliciteerd! Wat een mooi ventje. Geniet maar lekker met zijn viertjes.
op 7 July 2010 om 15:44
http://petronille.web-log.nl
Hij is-t-er!! Gefeliciteerd!
op 7 July 2010 om 15:44
http://dewereldvolgensjoeltje.blogspot.com
Hoera, hij is er!! Proficiat en enjoy!
En prachtig is ie, PRACHTIG!
op 7 July 2010 om 15:47
http://www.dreamflower.nl
Van harte gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
op 7 July 2010 om 15:57
http://annelyse.be
Nen dikke proficiat met jullie zoon.
Net zoals bij ons dochter en daarna een zoon. Super combinatie!!!
op 7 July 2010 om 16:10
Hoi Melkboer en Cisca,
Gefeliciteerd met het mooie resultaat van jullie werk. Je had het echt goed gegokt met de naam. Kobus heeft er een broertje bij. Keesje zal vast wel een grote KEES worden met de altijd behulpzame Melkboer in de buurt!
op 7 July 2010 om 16:17
http://toetje.punt.nl
Wat mooi.
op 7 July 2010 om 16:34
http://heekjes.web-log.nl/de_heekjes/
Nou ja zeg…! En toen was ie er zomaar ineens… Ben helemaal beduust! GEFELICITEERD! Met jullie ZOON! Nou ja zeg…
op 7 July 2010 om 16:43
http://purperpol.blogspot.com
Wow, dit is het mooiste Keesje dat ik ooit gezien heb! En het liefste en het prachtigste. Ik zou hem zo (voorzichtig) uit je armen willen trekken om even te ruiken, te voelen, te zien hoe mooi dit Keesje precies is. Gefeliciteerd met dit wondertje!!!
op 7 July 2010 om 16:47
http://stefincyberspace.web-log.nl/retteketet/#tp
Welkom Keesje, en gefeliciteerd met je papa en mama… het is gelukt, je bent op je verjaardag geboren!
op 7 July 2010 om 17:00
http://baasbraal.wordpress.com
Geweldig meid!! Goed gedaan met die Keesje, maar ook met die Kobus en met die melkboer!! Geniet revan en we horen het verhaal wel……..
Wat een prachtig kind…….
op 7 July 2010 om 17:03
http://www.achterdewolkenschijntdezon.blogspot.com
Ahhhhh een kereltje, Gefeliciteerd met jullie Keesje!!
Het is een prachtig mannetje, goed gedaan!
op 7 July 2010 om 17:16
ook van ons heel hartelijk gefeliciteerd met deze mooie jongen. we wensen jullie alle geluk en plezier toe mét en ván elkaar !! vanaf nu met z’n vieren, dat klinkt goed !
op 7 July 2010 om 17:41
Van Harte Gefeliciteerd met de geboorte van jullie prachtige zoon en broertje!
Geniet lekker van dit wondertje!
op 7 July 2010 om 17:56
Mijn generatie noemt dit een wolk van een baby, en dat is-ie!Van harte.
op 7 July 2010 om 18:31
http://www.ettepet.blogspot.com
Ohhh joepie HIJ (zie je wel, I told you so!) is er!!!
Van harte gefeliciteerd alle 3!
op 7 July 2010 om 18:51
http://www.creatiefmetquirk.wordpress.com
We hebben een K, we hebben een E, we hebben nog een E, we hebben een S, we hebben een J, we hebben nog een E, we hebben een KEESJE!! En nog een mooie ook. Gefeliciteerd!
En wat vind Kobus van d’r Keesje?
op 7 July 2010 om 22:50
http://nederlandseamerikaan.blogspot.com
Wat een prachtig jochie! Hij ziet er ook meteen mannelijk uit. Heel hartelijk gefeliciteerd met Keesje!!!
op 8 July 2010 om 00:53
http://scrapothekerin.blogspot.com
gefeliciteerd! Wat een mooi melkb(r)oertje!!!
op 8 July 2010 om 01:22
Gefeliciteerd!!! Eindelijk is ie er dan, prachtig kereltje!!!
op 8 July 2010 om 01:33
GEFELICITEERD!!
Prachtig, wat een mooi mannetje! Welkom op de wereld ventje!!!!
Heel veel geluk voor jullie,
Claudia
op 8 July 2010 om 01:52
Van harte met de geboorte van zoon en broertje.
Geniet ervan en veel geluk gewenst.
Liefs,
Maartje
op 8 July 2010 om 02:33
http:madebykk.blogspot.com
dikke proficiat!! geniet van Keesje
op 8 July 2010 om 02:49
Van harte !!! En qat een mooie baby. Grt cin reageer hier voor het eerst.
op 8 July 2010 om 02:49
Keesje is een jongetje? WAUW!!! Helemaal geweldig. Van harte gefeliciteerd.
op 8 July 2010 om 02:58
Wauw, supergefeliciteerd!!
op 8 July 2010 om 03:34
http://knofje.wordpress.com
HOERA! Van harte gefeliciteerd! Wat een mooi mannetje, zo blond ook.. Een hele mooie tijd gewenst met z’n viertjes!
liefs
op 8 July 2010 om 04:27
Zo ongelofelijk mooi,schattig,perfect gewoon!
Een héle dikke proficiat aan jou Ciska omdat je het toch maar geweldig weer gedaan hebt,zo een prachtig kindje ter wereld brengen.
Proficiat aan je melkboer,waarschijnlijk trotse papa en ja die heeft ook hard z’n best gedaan:)
Proficiat aan Kobus,die is nu lekker in één klap grote zus!En vooral,WELKOM KEESJE,WE WENSEN JE VEEL LIEFDE EN VREUGDE TOE IN JE LANGE LEVEN!
op 8 July 2010 om 04:31
http://www.studiosoes.nl
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa, daar is hij dan! Hoi Keesje! Welkom!
Ciska, gefeliciteerd meid.
))
op 8 July 2010 om 04:49
Gefeliciteerd hij is er dan eindelijk.
geniet maar lekker met kobus en de melkboer van dit kleine mannetje
op 8 July 2010 om 06:51
ach kijk toch hoe lief, hoe mooi, hoe zacht en hoe warm!
We blazen een paardebloem voor hem uit en wensen dat hij 100 jaar mag worden!
Alle goeds!
op 8 July 2010 om 06:57
Jaaaaah! Daar is-ie dan! Van harte gefeliciteerd en alle goeds voor jullie allevier!
op 8 July 2010 om 07:41
http://geen
Voor de eerste keer (na lang meelezen) toch maar eens een reactie!
Gefeliciteerd met jullie prachtige zoon!
Een koningsgezin! Geniet ervan!
op 8 July 2010 om 08:33
http://lienke.wordpress.com
Daar issie dan!! Wat een prachtig mannetje, knap geboetseerd hoor!
Dikke dikke proficiat voor jullie! Geniet maar met volle teugen van jullie volmaakte gezin!
op 8 July 2010 om 08:45
http://www.boyit.nl
Gefeliciteerd!!!! Eindelijk, nog op tijd voor de finale, maar ook is daar eindelijk de veelbesproken Keesje
op 8 July 2010 om 09:29
http://www.bagelsenspekkoek.wordpress.com
Van harte gefeliciteerd:-)))
op 8 July 2010 om 09:37
http://cuba.punt.nl
Hoe mooi, Hoe zoet, hoe geweldig!!
Gefeliciteerd allemaal.
Geniet van dit moois!
Dikke smak Tascha & Co
op 8 July 2010 om 09:56
http://sabbiedeflap.punt.nl
Oh, wat een mooi poppetje! Gefeliciteerd!
Alles goed met moeders?
op 8 July 2010 om 10:30
http://www.piet-perluit.blogspot.com
Joepi! Ga maar lekker samen genieten nu!
Van harte proficiat met je kleine ventje (alhoewel klein, toch al een behoorlijk gewicht hé)
op 8 July 2010 om 10:30
http://www.prutsen.wordpress.com
Ooooooooh, wat een lief, klein, schattig Keesje!
Proficiat!!!!!
op 8 July 2010 om 10:41
http://www.georgiathumbtack.blogspot.com
Gefeliciteerd! Wat een lekker hummeltje! (en nog mooi op tijd voor de finale ook:P)
op 8 July 2010 om 11:15
http://jackandpeet.blogspot.com
Gefeliciteerd, wat een mooi Keesje!!!
op 8 July 2010 om 11:33
Van harte gegeficiteerd met dit mooie mannetje.
Een prachtige zoon voor jullie en een gezellig broertje voor Lynn. groetjes Nettie
op 8 July 2010 om 11:34
gefeliciteerd maar dat begrepen jullie vast wel.
op 8 July 2010 om 12:05
http://limoentje.punt.nl
Wat een prachtkindje!
Van harte gefeliciteerd! GENIET!
op 8 July 2010 om 13:18
http://www.creadientje.wordpress.com
Gefeliciteerd!
Geniet lekker van jullie lieve mooie kleine mannetje…
Ik hoop dat alles goed is gegaan!
op 8 July 2010 om 13:37
aahhhhhh, wat een scheetige Keesje! Ik had het goed, een jongen! Maar ja, de rest niet, dus dat schiet niet echt op… Mijn eierstokken gaan er spontaan van rammelen, ook zo’n leuke uitdrukking.
Geniet, geniet, geniet en de rest komt allemaal wel…
liefs Coralie
op 8 July 2010 om 15:54
http://eloleo.blogspot.com
Een schattie!! Van harte-harte-harte gefeliciteerd!!!
op 8 July 2010 om 16:03
http://glennenmanon.punt.nl
Wat een super mooi kereltje die Keesje!
Van harte gefeliciteerd!! Geniet van jullie gezinnetje!
Liefs, Manon
op 8 July 2010 om 16:29
http://www.braziliaanstekst.web-log.nl
Gefeliciteerd!!
op 8 July 2010 om 17:09
http://www.mamailse.net
Van harte proficiat met jullie mooie zoon ! Welkom Keesje !
Geniet met zijn allen van dit mooie wonder.
op 8 July 2010 om 17:31
http://www.dagelijksekost.web-log.nl
Ook hier een van harte met jullie zoon! Geniet!
op 9 July 2010 om 02:10
Zo schattig en lief! van harte proficiat!
op 9 July 2010 om 02:18
Wow, mooie vent! Gefeliciteerd!!
op 9 July 2010 om 03:00
http://juffrouwkikkerbildieallesdelenwil.blogspot.com/
Dag kleine man, ben je daar…
Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie prachtige zoon en broertje.
op 9 July 2010 om 04:14
Jee, wat een mooi babytje, nou dan kun je alvast morgen wat relaxder naar de finale kijken die Nederland natuurlijk gaat winnen, dubbel feest. En eindelijk gaan genieten van je verlof, want van je pre verlof heb je niet veel meegemaakt!
op 9 July 2010 om 10:05
Ohhhhh! Hij is er! GEFELICITEERD!!!!
op 9 July 2010 om 12:12
http://www.hette.web-log.nl
Wat een ontzetted mooi mannetje!
op 9 July 2010 om 17:07
Hierperdepiep, daar is Keesje.
Gefeliciteerd hoor, geniet ervan.
(normaal lees ik stilletjes mee, maar nu wilde ik toch even reageren!)
op 10 July 2010 om 00:54
http://www.nynkethuis.blogspot.com
wat een schatje, gefeliciteerd!!
op 11 July 2010 om 04:48
http://www.stukjebijbeetje.com
Hij is PRACHTIG. Gefeliciteerd!
op 11 July 2010 om 07:57
elkom keesje!!!
op 11 July 2010 om 09:39
O, wat een mooi kereltje! Lief zeg en zo klein; als je onze peutertjes er dan naast zet… Geniet lekker van je kleine mannetje, Kobus en de melkboer en ook hier natuurlijk van harte gefeliciteerd met jullie zoon en broetje (ik wist wel dat het een jongen zou zijn: jeej, voor het eerst dat ik dat een keer goed voorspel
).
op 11 July 2010 om 18:19
Hoera! Keesje is daar! Na vaak meelezen is dat een reactie waard! Gefeliciteerd!!
op 12 July 2010 om 03:26
Gefeliciteerd, wat een mooi mannetje. Geniet ervan.Met spanning meegelezen en dan doet je computer het niet meer, dus nu vanaf m’n werk. Hoera.
op 12 July 2010 om 03:45
http://moedervanhetjaar.web-log.nl
HOERAAAAAAA, KEESJE IS ER! Wat een lekker jochie. Gefeliciteerd, hoop dat alles goed verlopen is. Geniet ervan met z’n viertjes!
op 12 July 2010 om 13:00
Wat een mooie kindje!! Gefeliciteerd met jullie zoon!
op 15 July 2010 om 17:04
http://www.missvanham.com
van harte gefeliciteerd met zoon Keesje!!
geniet en veel geluk. xx
op 25 July 2010 om 13:49
http://www.bonsel.com/lucas
(beter laat dan nooi) Van harte!