Kop met Keesje
 
Jul
17
2009
01:20

At the provincie

U wilt weten wat ik voor werk doe? Pfff. Ok. Dan zal ik dat eens in een logje gooien. Wordt wel saai hoor. Denk ik. Dus u mag ook gewoon weggaan nu. Wees gewaarschuwd. 
 
Want ik werk bij de provincie. The county, in normaal Amerikaans. Voor de afdeling Community Development. Interessant joh. Rete interessant. Want wij krijgen geld. Best veel geld. Voor Community Development. Dat is Gemeenschap Ontwikkeling. Of zoiets.
Dat geld wordt verdeeld over verschillende projecten. Daklozenopvang, jeugdzorg, bouwprojecten, voedselbanken. En allerlei organisaties. Die met dat geld dan de minder bedeelde medemens helpen. De verzorgingsstaat op zijn Amerikaans zeg maar.  

 
In mijn, met rood wit blauw en oranje slingers versierde kantoortje, schrijf en ontwerp ik. Rapporten. Strategische Plannen. The Year in Review. Nieuwsbrieven. En logjes . Voornamelijk met als doel om uit te leggen aan Obama wat er met al dat geld gebeurd dat we van hem krijgen. Niet dat ik denk dat Obama mijn rapportjes leest, daar heeft hij vast geen tijd voor. 

Hij zal mijn log ook wel niet lezen, maar je weet maar nooit hier. Alle buitenlanders worden vast in de gaten gehouden. Zo heb ik al zeker twintig keer mijn vingerafdrukken achtergelaten bij de douane. En uitgelegd waarom ik zoveel in het Midden Oosten heb gereisd. Maar dat is weer een heel ander verhaal. Voor een ander logje.  

 
En mocht u dit lezen, vast bedankt hè, Mister President. En bedank ook the House of Representatives en the Senate. Voor dat stimulus package. Met dat geld kunnen we weer een boel goed werk doen.
Door Cisca in: Cisca werkt |

Reageer!

Origineel thema door TheBuckmaker.com | Aangepast thema door Lucas | Copyright 2009-2011 (©) Cisca